Miljuš: Svakog pristojnog čoveka blam je što ispod imena Ane Brnabić stoji predsednica NSRS

 28. decembar 2024. 10:03

“Svakog pristojnog čoveka u Srbiji je blam kada vidi da ispod imena Brnabić Ana pise predsednica Skupštine Srbije” izjavio je Branko Miljuš narodni poslanik iz Stranke slobode i pravde i dodao da je ljude veći blam samo kada čuju šta ta osoba izgovara. 

“U moru laži i besmisla Brnabić je posavetovala opozicione poslanike da parlement iskoriste za predstavljanje svoje politike zaboravljajući da im je baš ona uskratila pravo da govore o odgovornosti za petnaest ubijenih ljudi na Železničkoj stanici u Novom Sadu koju su ona i njene kolege pustile u rad bez dozvole” ističe Miljuš i naglašva da je bivša premijerka, koja je karijeru započela raportom kod ruskog ambasadora, tako prekršila Ustav, pogazila Poslovnik i ukinula Skupštinu. 
“Nastavlja Brnabić da briljira izjavom da ne vidi ni jedan osnov za formiranje prelazne Vlade” ističe Miljuš što znači da ona zapravo podržava to što studente BIA, na osnovu informacija ruske obaveštajne službe maltretira i prati,  naprednjački opštinski funkcioneri tuku i gaze, a za strane plaćenike proglašavaju režimski tabloidi za mlevenje neistomišljenika. Olakšavajuča okolnost za Brnabić,čija Vlada je organizovala izbornu krađu što je potvrdio i Evropski parlement nije to što se pretvorila u Vučićevog papagaja koji sa mukom pokušava da ponovi sve što gazda traži i to je neće zaštiti od odgovornosti za prljave dilove i krvave ruke koje će utvrditi nezavisni pravosudni organi” zaključuje Miljuš.