SNS priča o EXPO-u, letećim automobilima a nesposobni su da osvetle prometnu saobraćajnicu u Beogradu punu deceniju
30. april 2025. 12:00
“Agonija sa osvetljenjem na severnoj obilaznici od Pupinovog mosta do Pančevačkog puta traje 10 godina. Godinu dana nakon otvaranja, deonice u dužini od 20 km došlo je do prekida osvetljenja izazvanog krađom opreme iz trafo stanica koje su na toj deonici”, izjavio je Neša Jovanović iz SSP Dunavski venac.
“Građani leve obale Dunava su se neuspešno obraćali Putevima Srbije, Putevima Beograda, Javnoj rasveti, Elektrodistribuciji Beograd, Elektroprivredi Srbije ali su se svi proglašavali nenadležnim za trafo stanice.
Za to vreme bezbednost učesnika u saobraćaju je izuzetno ugrožena jer saobraćajnicu svakodnevno koristi hiljade vozila kao i linije javnog gradskog prevoza. Na celom potezu ima samo dva semafora pa su brzine vozila velike i samo je pitanje kada će se destiti neka nesreća”, naglasio je Jovanović.
Jovanović zaključuje da je jasno da korupmpirana i nestručna SNS vlast kao i lažni gradonačelnik Šapić nisu u stanju da reše ovaj problem pa će rešavanje ovog problema morati da sačeka promenu vlasti koju, verujem nećemo dugo čekati.


